Starpbanku likmju indeksi

EURIBOR
RIGIBOR
LIBOR USD
 
Uz termiņu 26.06.2014 +/- 25.06.2014
1 mēnesis 0.10 0.10
3 mēneši 0.21 0.21
6 mēneši 0.30 0.31
12 mēneši 0.49 0.49
Uz termiņu 28.12.2013 +/- 27.12.2013
1 mēnesis 0.04 0.04
3 mēneši 0.09 0.09
6 mēneši 0.23 0.23
12 mēneši 0.43 0.43
Uz termiņu 17.02.2020 +/- 16.02.2020
1 mēnesis 1.65 1.66
3 mēneši 1.69 1.69
6 mēneši 1.72 1.71
12 mēneši 1.79 1.80

Aptauja

Kas nosaka kredītiestādes izvēli?

Otrdiena, 23. septembris 2008

“All included” formāta kredīti

Reklāmraksts

Ir daudzas situācijas, kad Jums var būt nepieciešams kredīts. Tomēr, ņemot vērā, ka bankas šajā jomā padarīja savas prasības stingrākas, bieži vien ir vieglāk griezties pie ne banku finansēšanas. Par šāda veida organizāciju priekšrocībām var uzskatīt pilnu aizdevuma noformēšanas pakalpojumu kompleksu un līdzekļu izsniegšanas ātrumu.

Par vienu no šī tirgus līderiem neapšaubāmi var nosaukt kompāniju „Grand Credit”. Tās apkalpošanas līmenis ir kā bankā, bet izsniegšanas noteikumi nav tik stingri. Tiem, kas nolēma vērsties pēc palīdzības šajā organizācijā? Nevajag ne par ko uztraukties. Ir tikai jāatnāk un jāaizpilda pieteikums, to var izdarīt arī online režīmā.

Tad menedžeris uzaicinās Jūs uz pārrunām, kuru laikā Jums tiks sniegta detalizēta konsultācija par iespējamiem risinājumiem un saistībām, un apspriedīs visus noteikumus un procentu likmes. Maksimālais kredīta atmaksas termiņš – 15 gadi, bet izsniedzamā summa – līdz 50 tūkstošiem latu. Tomēr vienmēr pastāv iespēja rast individuālu risinājumu un saņemt lielāku summu. Kredīts tiek izsniegts eiro vai latos. Procentu likme ir fiksēta, un tas ir izdevīgi aizņēmējam augstas inflācijas dēļ.

Piedaloties pārrunās ar kompānijas darbinieku, klients iesniedz nepieciešamos dokumentus. Atšķirībā no bankām, to ir daudz mazāk – tā ir pase, Zemesgrāmata un izziņa par ienākumiem no VID (izziņa ir nepieciešama, ja aizdevuma summa pārsniedz 16 tūkstošus latu). Atsevišķos gadījumos klientam var palūgt iesniegt papildus dokumentus, ja no tiem ir atkarīgs procentu maksājumu apmērs, izsniedzamās summas apmērs un atmaksas termiņi. Tiks uztaisītas dokumentu kopijas, bet oriģināli tiks atgriezti īpašniekam. „Grand Credit” sniedz klientam izvēles iespējas: pirms parakstīt aizdevuma līgumu, ir iespējams kārtīgi apdomāt piedāvājumu, piemēram, salīdzinot to ar citu kredītiestāžu piedāvājumiem, un, tikai pārliecinoties par pareizu izvēli, likt savu parakstu. No klienta netiek pieprasītas nekādas pilnvaras nekustamā īpašuma pārdošanai. Īpašums paliek viņa pārvaldījumā un lietojumā. Klients var brīvi pārdot savu īpašumu, iepriekš saskaņojot to ar kreditoru.  

Tālāk Jūsu kredīta lietu izskatīs kredītu komiteja. Tā arī noteiks individuālos aizdevuma saņemšanas noteikumus. Un, ja piedāvātie noteikumi Jūs apmierina, menedžeris sastādīs kredīta līgumu. Pievērsiet uzmanību – viss tiks izdarīts maksimāli īsākajā termiņā, tomēr pamatīgi, lai klients nepieņemtu lēmumu bez pārdomāšanas. Jūs pagūsiet visu apdomāt un aprēķināt.  

Nedaudz par līgumu. Tajā nav zemūdens akmeņu. Visa summa tiek ieskaitīta klienta kontā. Kredīta izsniegšanas komisijas maksa un ar ķīlas reģistrāciju saistīti izdevumi pēc klienta vēlmes var tikt ieskaitīti kredīta summā. Pat soda sankcijas maksājuma kavējuma gadījumā tiek aprēķināti tikai no ikmēneša maksājuma summas, nevis no visas aizdevuma summas. Jūs piekritīsiet, ka ir starpība, vai tie ir 0.5% no 10 tūkstošiem vai no 100 eiro?

Visu dokumentu noformēšanu uzņemsies „Grand Credit”. Tas nozīmē, ka Jums nevajadzēs uztraukties par hipotēkas atzīmes ierakstīšanu Zemesgrāmatā. Tas ieekonomēs Jūsu laiku un nervus, jo rindas Zemesgrāmatā nogurdina.

Visbeidzot, „Grand Credit”, protams, izsniedz aizdevumus arī pārkreditēšanai, tomēr, par apsveicamiem tiek uzskatīti kredīti radīšanas mērķiem – sava biznesa izveide, remonts, kāzu svinību organizēšana, mācības. Jums tiks jautāts par saņemtās summas tērēšanas mērķiem, tomēr, uzņēmumā nav pieņemts pieprasīt apstiprinošus dokumentus.

„Grand Credit” — tā ir kompānija, kura darbojas uz ilgtermiņa pamata. Tās galvenā priekšrocība – individuāla pieeja klientam un elastīgs viņa potenciālo finanšu iespēju vērtējums.


-